Saldusis “Gram love“ vynas

Standartinis

Alkoholis… Fui… Niekada nesižavėjau nei gėrimo kultūra, nei skoniu. Niekada nesupratau, kodėl taip nuostabu yra gerti kažką, kas verčia tave susiraukti ir netgi supykina. Kodėl reikia kankintis dėl to, kad tai tarsi yra “įprasta“, arba net “reikia gerti“? Kiekvieną kartą atsisakiusi taurelės, sulaukdavau gausybės komentarų: “tu turbūt tik prie tėvų negeri“, “kas tave ims į žmonas?“ ir pan. Na, į žmonas paėmė ir negeriančią, matyt, ne tai svarbiausia. Laimei, net ir vyras pasitaikė tas, kurio turbūt irgi niekas į vyrus neėmė, nes lygiai kaip ir aš nemėgsta gerti. Bet šiandien ne apie neskanųjį alkoholį kalbėsime.

Šiandien garsioji, populiarioji meilės diena. Visi suklustume ir bandome įsivaizduoti, kaipgi atšvęsime ją su visais, kuriuos mylime, kuo pasidalinsime, už ką padėkosime ir t.t. Galbūt turime mylimuosius, su kuriais apsikabinsime ir stebėsime krintančias žvaigždes, o galbūt atšvęsime su šeima, nes juk ir jie įeina į meilės sąvoką. Nepamirškime visiems priminti, jog mylime. O jeigu jau dalinsitės kuo nors, tai siūlau išmėginti ir nustebinti visus su šiuo “Gram love“ vynu, kuriame nėra nė lašo alkoholio. Jis sveikas, saldus ir atgaivinantis (burokėlių skonis ištirpsta žaliosios citrinos ir imbiero skonyje).

Jums reikės:

  • 1 nedidelio burokėlio (jeigu ekologiškas, galite naudoti ir odelę)
  • 5 lapinio saliero kotų
  • 1 nedidelio, bet labai labai prinokusio ananaso
  • 3 didelių raudonų obuolių
  • gabalėlio imbiero
  • 1 žaliosios citrinos (jeigu ekologiška, galite naudoti ir odelę)
  • didelės saujos špinatų

Tikra meilės vaivorykštė!

Visus ingridientus nuplauname. Nulupame tai, ką reikia nulupti ir spaudžiame sultis. Perkošiame. Šįkart  tai padaryti rekomenduoju ne tik dėl vitaminų ir mineralų geresnio įsisavinimo, bet ir dėl tekstūros, juk tai turi būti vynas, o ne kokteilis. Supilame į butelį, surandame taures ir bėgame dalintis su tais, kuriuos mylime.

Taip taip, mūsų taurės skirtingos. Tiesą sakant, namie neturime taurių, tik šias dvi, kurias gavome dovanų. Juokinga jų istorijos pusė yra ta, jog prieš tai turėjome 4 taures (dviejų rūšių), bet beplaudama jas sudaužiau ir pasilikimo su dviem skirtingom. Turbūt tai ženklas, jog mums tų taurių visai nereikia, nors kartais juk smagu apsimesti, kad geri kažką nuodėmingo. O ir įvairumas gyvenime niekada nepamaišo, nes nuo to tik smagiau gyventi.

Beje, jeigu ir nešvenčiate Šv. Valentino dienos, vis tiek galite mėgautis šiuo vynu bet kada ir bet kuriuo paros metu, nes jam niekada nebūna per anksti (nebent per vėlu) ir jokių progų nereikia.

p/s Šiandien bus dviguba laimė, nes numatomas žaliavalgiškas obuolių pyragas. Laukite tęsinio… 😉

 O kuo jūs pakeičiate alkoholinius gėrimus? 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s